Раді вітати Вас на сайті Комунального закладу "Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді Марганецької міської ради"!

КЗ "МЕНЦДУМ" є позашкільним закладом освіти. Наша робота спрямована на надання дітям та юнацтву додаткової освіти, забезпечення потреб у творчої самореалізації і організації змістовного дозвілля, формування творчої особистості і громадського розвитку. Заклад працює за профілем: Поглиблене вивчення біології, екології та хімії.

Експериментальна робота закладу:

· Програма «Безперервна екологічна освіта»

· Науково-дослідницька робота за темою «Впровадження наукових досліджень в навчально-виховний процес ЕНЦ».

ЕНЦ виконує роль міського координаційного центру еколого-натуралістичної спрямованості. Направляє та керує всією природоохоронною роботою шкіл міста, опираючись на останні рекомендації науки та передового педагогічного досвіду. Основне завдання методичної роботи ЕНЦ – інтенсифікація виховного впливу ЕНЦ, опрацювання таких прийомів і способів позашкільної роботи, які забезпечували б високий результат виховання при найменшій затраті сил і часу. Методична робота спрямована на активний пошук форм і засобів співтворчості і співпраці з гуртківцями та оперативної передачі досвіду організаторам позашкільної роботи у школах міста.Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.