Наші керівники гуртків

Керівник гуртка "Узагальнюючий курс хімії"

/Files/images/Фото Зубкова.png Зубкова Валентина Григорівна

Освіта вища. Закінчила Дніпропетровський державний університет у 1974 році за спеціальністю "Хімія"ї. Тривалий час працювала вчителем хімії у школах міста та заступником директора з навчально-виховної роботи ЗОШІ. З 2008 року працює керівником гуртків ЕНЦ, викладає хімію для учнів 7-11 класів. Неодноразово нагороджена грамотами Головного Управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, НЕНЦ.


Керівник гуртка "Декоративний акваріум"

Луцук Володимир Миколайович

Освіта вища. Закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут у 1987 році за спеціальністю "Агрономія". Тривалий час викладав біологію у школах міста. З 1994 по 2000 роки працював директором ЕНЦ, де і дотепер веде гуртки сільськогосподарського напряму. Неодноразово нагороджений грамотами Головного Управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, НЕНЦ, облЕНЦ, Управління освіти виконавчого комітету Марганецької міської ради.


/Files/images/Фото Яна.png Керівник гуртка "Юні медики"

Кузьміна Яна Павлівна

Освіта вища. Закінчила Криворізький державний педагогічний університет у 2007 році за спеціальністю"Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія".

Має медичну освіту за спеціальністю "Лікувальна справа".

Нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Грамотою Національного Еколого-натуралістичного центру, Подякою директора Міжнародного дистанційного проекту "Новий урок".


/Files/images/Фото Юля.png Керівник гуртків " Валеологія", "Основи здорового способу життя"

Коробка Юлія Сергіївна

Педагогічний стаж - 3 роки. Освіта вища.

Закінчила Класичний Приватний Університет за спеціальністю "Здоров'я людини", бакалавр здоров'я людини, спеціаліст з фізичної реабілітації.

Нагороджена Грамотою Відділу освіти Марганецької міської ради та Грамотою Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді.


/Files/images/Портрет.png Керівник гуртка "Екологічна студія"

Катальникова Світлана Володимирівна

Освіта вища. У 1989 році закінчила Іркутський педагогічний державний інститут за спеціальністю "Музика та спів". Стаж педагогічної роботи - 27 років.


Кiлькiсть переглядiв: 439

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.