Історія ЕНЦ

У 1980 році була заснована станція юних натуралістів,яка розташовувалась за адресою вул. Кутузова, 16. З часу заснування по 1988 рік керував закладом директор Вітько Іван Кузьмич, заслужений вчитель України. Основним напрямком стала робота на навчально-дослідницьких ділянках та в музеї Хліба, який відкрився у 1984 році і згодом став одним із найкращих в Україні.

Естафету директорства у 1988 році прийняв Фролов Олександр Миколайович. Під його керівництвом розпочалася краєзнавча робота, озеленення та відродження народних ремесел. Цим жили педагоги і юннати до 1994 року.

1992 - станцію юних натуралістів трансформовано в еколого-натуралістичний центр.

У період з 1994 по 2000 рр. директором працював Луцук Володимир Миколайович. Краєзнавство та природоохоронна робота стали пріоритетними напрямками в діяльності ЕНЦ. 1996 - змінено місцерозташування з вул. Кутузова, 16 на вул. Лермонтова, 27-А.

З 2000 року і до теперішнього часу ЕНЦ керує Четверикова Олена Миколаївна. Почало працювати ДВ МАН України. На новий рівень вийшли екологічна, природоохоронна, еколого-краєзнавча та оздоровча робота. У 2002 введено в дію програму по безперервній освіті. До навчання були залучені не лише учні загальноосвітніх шкіл міста, а і вихованці дитячих садочків та студенти училища і гірничого коледжу. Крім того цього ж року започатковано екологічний марафон, який не втратив свою актуальність і сьогодні.

2005 - відкрито галерею кімнатних рослин та куточок живої природи.

Кiлькiсть переглядiв: 1327

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.